До Михайло-Лукашівсько сільської територіальної громади представники БФ «Ветерани Чорнобилю» вирушили До Михайло-Лукашівсько сільської територіальної громади представники БФ «Ветерани Чорнобилю» вирушили
До Михайло-Лукашівсько сільської територіальної громади представники БФ «Ветерани Чорнобилю» вирушили, навантажені подарунками.
Майже різдвяні дива, що потрапили до бенефіціарів посеред низки грудневих свят, стали можливими завдяки реалізації проєкту «Безбар’єрний Хаб “Острівець добра”».
Робота ведеться в межах всебічної підтримки постраждалого від конфлікту населення та фінансується Українським гуманітарним фондом (UHF) у співпраці БО «БФ «Карітас Запоріжжя» та БФ «Ветерани Чорнобилю» .
Щоб забезпечити місцевим мешканцям можливість працювати, навчатися, спілкуватися, мати доступ до інформації, був сформований комплект сучасної техніки: це телевізор з великим екраном та чотири планшети. Ця техніка буде базою для різних форм роботи та забезпечення інформаційних заходів – у вільному доступі для усіх громадян громади.
Завдяки створенню Безбар’єрного Хабу мешканці сіл громади – а це власне Михайло-Лукашеве, а також Миролюбівка, Нововасилівське та Новомихайлівське – відчуватимуть себе частиною великого інформаційного світу завдяки важливій допомозі, необхідній у сучасних реаліях.
@caritasukraine