До уваги отримувачів допомоги! Нам часто задають питання – як з вами зв’язатися? Ми маємо сотні звернень через всілякі можливі канали (коментарі в соцмережах, дзвінки на особисті номери співробітників та волонтерів, листи на різні адреси електронної пошти, особисті візити до центру). Але ми не можемо обробити всю цю інформацію, бо вона поступає розрізнено.

У нас для цього немає ресурсів. В той же час ми хочемо бачити зворотній зв’язок. З метою забезпечення зворотнього зв’язку ми розробили декілька каналів, через які він може здійснюватися. Тож залишити свої звернення, зауваження, скарги, пропозиції ви можете наступним чином:

1. Повідомлення на номер +380505928937. Це може бути звичайне СМС, або повідомлення на Viber, Telegram, WhatsApp. Важливо – лише повідомлення! Не дзвінки. Дзвінки прийматися не будуть!

Розгляд відбувається немиттєво, швидкість розгляду залежить від завантаження співробітників. Тож не треба писати повторні СМС. Повідомлення має містити дані для зворотнього зв’язку: ПІБ та номер телефону.

2. Електронний лист на адресу itsmemory86@gmail.com. Лише на цю адресу. Лист має містити дані для зворотнього зв’язку: ПІБ та номер телефону.

3. Заповнення Гугл форми, яка прикріплена внизу. Розглядаються лише правильно оформлені конструктивні звернення і лише правильно заповнені Гугл форми. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJxS2NvmoZg55kFBYT6ckxwXQyb6qjAmDWFbz9CllYU_mrWw/viewform?usp=sf_link

4. Лист на абонентську скриньку номер 627 відділення Укрпошти 69005 (Запоріжжя, головпоштамт). БФ “Ветерани Чорнобилю”. Лист повинен містити дані для зворотнього зв’язку:ПІБ та номер телефону.

Увага! Звернення не дорівнює запису на отримання гуманітарної допомоги. Ми цього не гарантуємо. Якщо Ви хочете звернутися саме з цього питання, то звернення має містити максимальну інформацію про вашу ситуацію (опис проблеми).

Звернення через будь який канал без даних для зворотнього зв’язку ми не можемо обробити. Звернення приймаються від тих, хто фізично знаходиться в Запоріжжі та прилеглих громадах.

Ще раз! Це не запис на отримання допомоги! Це канали зв’язку. СМС та листи, які містять лише ПІБ та номер телефону, не розглядатимуться. Безумовно, ви можете через ці канали звернутися за допомогою. Але це не гарантує її отримання, як і було одразу вказано. Якщо ви звертаєтеся за допомогою, то вказуйте, що саме вам потрібно.

Просимо звернути увагу, що якщо ви вказуєте “гуманітарна допомога”, то потрібна якась конкретика, що саме (продукти, гігієна, ліки, чи щось інше).

Будь ласка, давайте поважати один одного. І чути один одного. Важливе попередження – ми не надаємо фінансову допомогу. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJxS2NvmoZg55kFBYT6ckxwXQyb6qjAmDWFbz9CllYU_mrWw/viewform?usp=sf_link