Допомога людям із особливими потребами у громадах Запорізької області Допомога людям із особливими потребами у громадах Запорізької області Допомога людям із особливими потребами у громадах Запорізької області Допомога людям із особливими потребами у громадах Запорізької області

Наш благодійний фонд «Ветерани Чорнобилю» продовжує свою роботу. Спільний проєкт із HelpAge Ukraine – представництво HelpAge International в Україні – «Допомога людям із особливими потребами у громадах Запорізької області» – спрямований на допомогу людям літнього віку та таких, що мають інвалідність.
Впродовж тривалої роботи ми вибудували добрі стосунки із громадами області, знаємо потреби людей, співпрацюємо із місцевими волонтерами.
На минулому тижні організована видача наборів гігієни у Матвіївській громаді. Гігієнічні набори, складені із предметів постійного користування, із засобів першої необхідності, отримали люди похилого віку та люди із інвалідністю.
Наша участь у проєкті дає нам змогу отримувати позитивні емоції від спілкування. Наші бенефеціари вдячні за увагу до реалій їхнього життя, за підтримку та допомогу.