Допомога матвіївцям триває: дякуємо міжнародному партнерству

Допомога матвіївцям триває: дякуємо міжнародному партнерству

В межах  реалізації проєкту «Надання гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню та ВПО в Україні через місцеві партнерства» постійна підтримка надається великому селу Матвіївка неподалік від обласного центру. І недавня поїздка, організована у співпраці із чеською гуманітарною  організацією «Людина в біді», була спрямована на передачу допомоги жителям Матвіївки.
Родини з декількома дітьми та особами поважного віку, сім’ї,  які опікуються рідними  із інвалідністю, отримали якісні гігієнічні набори, сформовані
за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України.
Ті бенефіціари, які за станом здоров’я не могли відвідати пункт видачі, отримали гуманітарну допомогу вдома, була організована доставка,  і  волонтери БФ “Ветерани Чорнобилю” передали  мешканцям Матвіївської громади якісні побутові набори.
Увага до постраждалого від конфлікта населення особливо важлива у сільській місцевості, де побутові проблеми вирішувати складніше, ніж у місті. Згуртовані у кризових обставинах люди сільської громади завжди добре знають, де і кому потрібна особлива допомога, а волонтерам у такій співпраці легше досягти доцільності.