Допомога у спільному проєкті благодійного фонду «Ветерани Чорнобилю» та чеської гуманітарної організації "Людина в біді"

Допомога у спільному проєкті благодійного фонду «Ветерани Чорнобилю» та чеської гуманітарної організації “Людина в біді” (@PeopleinNeedUkraine), який реалізується за фінансової підтримки Гуманітарному фонду для України, спрямована на наших земляків, які залишаються у зоні ризику. Це так території, які потерпають від обстрілів та інших негараздів, пов’язаних із воєнними діями.
Тому допомога, сформована на отримана завдяки співпраці БФ “Ветерани Чорнобилю” та чеською гуманітарною організацією “Людина в біді” та Гуманітарним фондом для України, враховує цю складову програми: харчові та гігієнічні набори розраховані на довготривале використання та на забезпечення нагальних потреб мешканців саме цієї небезпечної території Запорізької області.
Найскладнішим аспектом реалізації проєкту є доставка. Її логістика потребує погодження із співробітниками ЗОВА, ДСНС та безпосередньо із організаціями, які мають дозвіл здійснювати поїздки до небезпечних територій. Поїздка до Оріхова здійснена за допомоги волонтерів Християнська місія “Нове життя”.
Тому перша наша поїздка відбулася саме туди, де на той момент тимчасово виникла так зване нетривале «вікно можливості».
І першими допомогу отримали мешканці міста Оріхова.
#peopleinneedukraine