Завершився черговий етап співробітництва благодійного фонду «Ветерани Чорнобилю» із чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» (@PeopleinNeedUkraine) та Гуманітарним фондом для України. Протягом трьох місяців гуманітарну допомогу отримали мешканці міст, сіл та селищ Запорізької області. Географія проєкту достатньо широка: Гуляйполе, Оріхів, Таврійське, Преображенка, Степногірськ, Кам’янське, Приморське, Плавні, а також села Михайлівської та Матвіївської громад.
Бенефіціари проєкту – люди, що проживають на територіях, максимально наближених до лінії фронту, через що потерпають від обстрілів. Категорія – родини, які мають на утриманні рідних із інвалідністю, людей похилого віку та таких, що потребують особливого догляду. Загальна кількість бенефіціарів склала більше ніж 2 300 осіб.
Якісні продукти харчування та необхідні засоби гігієни стали вагомою підтримкою для мешканців нашої області. Загалом за проєктом розподілено 481 харчовий набір, 302 гігієнічних набора та 125 упаковок памперсів для дорослих.
Кожна поїздка мала свої особливості щодо утримання правил безпеки, співпраці із відповідними нинішнім обставинам організаціями. Дякуємо ДСНС, ГО «Вільні люди» та Християнській місїї «Нове життя» за щиру допомогу та надійність. Поїздки у Плавні та Кам’янське реалізовані виключно за участі представників ДСНС.
Попри екстремальні обставини, волонтери БФ «Ветерани Чорнобилю» відчувають важливість та необхідність своєї місії та завжди готові для подальшої співпраці.

Етап роботи завершено, співпрацюємо дал