БФ «Ветерани Чорнобилю»

Гуляйпільська громада – одна з численніших нині у Запоріжжі через те, що родини із дітками, люди в пошуках роботи та медичної допомоги вимушено покинули рідне місто.
Гуляйпільська громада Гуляйпільська громада 
Когось змусила виїхати тривога за дітей, когось – потреба у медичному догляді, яку неможливо реалізувати у багатьох містах та селищах окремих території Запорізької області, які потерпають від воєнних дій.
Та деяка кількість за різних життєвих обставин не може виїхати з Гуляйполя і перебуває там часто у скрутних обставинах, і не тільки через обстріли, але й через неможливість вирішення побутових проблем. Цільова гуманітарна допомога жителям Гуляйполя організована завдяки співпраці благодійного фонду «Ветерани Чорнобилю», чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» (@PeopleinNeedUkraine) та Гуманітарного фонду для України.
Поїздка волонтерів благодійного фонду «Ветерани Чорнобилю» до Гуляйполя відбулась у супроводі представників громадської організації «Вільні люди».
Зустріч на сонячній гуляйпільській землі, у заздалегідь умовленому місці була теплою та щедрою на посмішки та слова щирої вдячності за підтримку.
Гуляйпільська громада