Гуляйпільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату із батьками та вихователями. Гуляйпільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату із батьками та вихователями. Гуляйпільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату із батьками та вихователями. Гуляйпільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату із батьками та вихователями. Гуляйпільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату із батьками та вихователями. Гуляйпільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату із батьками та вихователями.

Ми готувались до зустрічі із дітками – а запрошені були вихованці Гуляйпільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату із батьками та вихователями. Волонтери кожному підготували даруночки.
Та дарунків у цей день виявилося більше, ніж ми думали!
Ми з радістю отримали ляльку-оберіг, прикрашену яєчками. Її зробила вихователька Антоніна Андреєва.
– У школі була кімната – справжній музей, де зберігались творчі роботи учнів та вихователів, – з сумом згадує пані Антоніна… Та ми сподіваємось, що нашою спільною творчістю поступово ми зберемо нову колекцію.
От, наприклад, яку чудову шпаківню приніс у дарунок гуманітарному центру наш друг Георгій Семенович Шубертій!
Та ще й перетворив на жучків гладенькі камінчики – їх з радістю розібрали діти на згадку про сьогоднішню подію та для натхнення.