Гуманітарну допомогу отримали родини у Біленькому

Поїздку до великого села на березі Дніпра, яке прийняло у свою родину велику кількість людей, що змушені були покинути свої домівки, волонтери благодійного фонду «Ветерани Чорнобилю» здійснили у межах спільної роботи із чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України.
Допомога спрямована на підтримку сімей, в яких троє та більше людей, у тім числі й багатодітних родин. Пакет гуманітарної допомоги включає комплект спальних приналежностей, набори посуду та засобів гігієни.
За роботою у пункті видачі у Біленькому волонтери поговорили із отримувачами допомоги. Юлія та її чоловік із Донецької області. За майже два роки, з квітня 2022-го, що мешкають у селі Біленьке, звикли до нового місця. Знайшлася й робота у місцевій школі, де поки онлайн навчається донька, та є надія на часткову офлайн-форму навчання. Тож, у школі відновили роботу кухні, там Юлія і працює. Доречній допомозі вдячна, бо її родина поступово налагоджує побут, а за такої доречної підтримки він стає зручнішим та затишнішим.