Ідея розмалювати яйця харчовим барвником - від Їнни Мігулі. Ідея розмалювати яйця харчовим барвником - від Їнни Мігулі. Ідея розмалювати яйця харчовим барвником - від Їнни Мігулі. Ідея розмалювати яйця харчовим барвником - від Їнни Мігулі. Ідея розмалювати яйця харчовим барвником - від Їнни Мігулі.

 

Події цього тижня – такі, коли родина намагається бути разом. Прибрати дім, налаштуватись на випічку паски – а вона любить спокій та чистоту. Разом із молодшими покрасити яйця.
Тож, волонтери гуманітарного центру “Завжди разом” подивились довкола, і знайшли “молодших”, яким за можливості надаємо допомогу. І запросили дітей із Гуляйпільської школи-інтернату, щоб разом створити це святкове диво.
Ідея розмалювати яйця харчовим барвником – від Їнни Мігулі. Вона добре розуміється на здоровому харчуванні, і знає, що кандурін – барвник безпечний і креативний.
Саме він блищить та спокушає квіточками на торті. Тож, розмальовували яйця до Паски ніжними кольорами саме кандурином (а діти, починаючи роботу, та вдягнувши фартушки і рукавички, ще не знали, що їхня робота – їм у подарунок).
Вийшли зеленаві, ніжно-фіолетові, а найчарівніші – золоті крашанки.
Засіб фарбування дуже простий – обережно змащувати дрібкою фарби варене яйце у долоньці.
А результат – чудові крашанки до свята. Їх отримали Іванка, Сергійко, Влада, Ангелінка і Коля.
Кожний отримав ще й рамочку та гостинці у подарунок.
Їх ви побачите на фото згодом.
А поки – дивіться, творчий процес.