Хаб "Острівець добра" долає бар'єри доступу до інформації
Відвідуючи у гуманітарних та моніторингових поїздках села Михайло-Лукашівської громади, маємо спілкування та відгуки щодо того, як зручне та сучасне обладнання полегшує життя місцевих жителів. Нова техніка, яку громада отримала для організації на своїх теренах «Безбар’єрного Хабу “Острівець добра”», допомагає вирішувати велику кількість організаційних проблем, розширює можливості навчання дітей, вільного спілкування осіб різного віку, а також якісного забезпечення онлайн-подій.
Важливою є й така складова проєкту, як набуття навичок цифровізації дорослим населенням громади. Вільний доступ до інформації у спілкуванні розвиває аналітичні можливості людей. Тож, «Безбар’єрний Хаб “Острівець добра”» забезпечує інформаційне середовище мешканцям чотирьох сіл громади. Це Михайло-Лукашеве, Миролюбівка, Нововасилівське та Новомихайлівське.
Проєкт «Безбар’єрний Хаб “Острівець добра”» реалізований в межах всебічної підтримки постраждалого від конфлікту населення, що фінансується Українським гуманітарним фондом (UHF) у співпраці БО «БФ «Карітас Запоріжжя» та БФ «Ветерани Чорнобилю».
Слова вдячності, отримані спеціалістами БФ «Ветерани Чорнобилю», передаємо колегам по проєкту.