Сусідка нашого міста, селище Комишуваха, перебуває нині у більш скрутному становищі, ніж Запоріжжя. Комишуваська громада стала прихистком для людей, які виїхали з Оріхівської, Гуляйпільської, Василівської та інших громад, та затрималися тут, у місцевості із близьким до рідного пейзажем та близького до сільського побутом. Для прийому та адаптації родин були задіяні всі місцеві ресурси.
Тим не менш, потрібна була цільова допомога, бо повністю відновити втрачений побут переселенцям важко. Уваги потребували й місцеві мешканці – нинішні реалії торкаються усіх.
Про потреби громади благодійному фонду «Меморі86» повідомили спеціалісти Координаційного гуманітарного центру Запорізької області. Наш благодійний фонд має можливість такої допомоги завдяки співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» та завдяки фінансовій підтримці Гуманітарного фонду для України.
Із дотриманням заходів безпеки була організована поїздка до Комишувахи. Волонтерів «Меморі86» зустріли в обумовленому місті, без зайвого розголосу. Якісні гігієнічні набори отримали 300 родин, для яких дуже актуальною стала така допомога. Відчуття взаємної підтримки, щирі посмішки стали винагородою за роботу.Наша підтримка та піклування - Комишувасі Наша підтримка та піклування - Комишувасі Наша підтримка та піклування - Комишувасі