Нові напрямки роботи нашого благодійного фондуНові напрямки роботи нашого благодійного фондуНові напрямки роботи нашого благодійного фонду

У постійному спілкуванні між собою, а також під час гуманітарних поїздок, знайомств та розмов із бенефіціарами благодійного фонду «Меморі86», відчуваємо необхідність психологічної реабілітації.
Тому тренінг від волонтерки нашого благодійного фонду Ірини Меньшової, яка отримала третю (!) у своєму доробку – психологічну освіту, наша команда сприйняла із розумінням і вдячністю. Ненадовго відірвавшись від щоденної волонтерської роботи, ми прослухали підготовчу лекцію із позитивної психології, обговорили приклади її застосування. Ірина надала декілька дієвих порад, які відразу на собі перевірили присутні, й перейшли до вправ психологічної саморегуляції. Зацікавила усіх можливість контролю ментального здоров’я та його відновлення за допомоги фізичних вправ. Гімнастику, складну та й дотепну одночасно, волонтери засвоїли, багато хто відразу вирішив додати її до свого повсякденного життя. Бо відкладати його нам нема коли. І важке переселенське, і ветеранське життя нема сенсу відкладати. Це потребує постійної професійної психологічної підтримки, позитивізму та надії. Впевнені, що такий напрямок роботи знайде відгук не лише у волонтерів, а й у бенефіціарів нашого фонду.

Нові напрямки роботи нашого благодійного фонду