«Острівець добра» в Михайло-Лукашевому плекаємо разом «Острівець добра» в Михайло-Лукашевому плекаємо разом «Острівець добра» в Михайло-Лукашевому плекаємо разом «Острівець добра» в Михайло-Лукашевому плекаємо разом «Острівець добра» в Михайло-Лукашевому плекаємо разом

Стосунки із громадами, з якими співпрацюємо у межах гуманітарних проєктів, стають із часом для співробітників нашого благодійного фонду чи не родинними. Тож, після завершення облаштування у Михайло-Лукашівській громаді безбар’єрного гуманітарного хабу «Острівець добра», реалізованого у співпраці із Карітас Запоріжжя, представники «Ветеранів Чорнобилю» завітали до селища Михайло-Лукашеве з новими дарунками.
Дитячі меблі від наших давніх друзів-благодійників з Америки, розмальовки, олівці, іграшки допоможуть створити при «Острівці добра» дитячий куточок. За це – особиста подяка Джону Кахельману jr, саме його зусиллями вже вкотре ми отримуємо потужну гуманітарну підтримку. І тепер – дивіться, яка доречна колаборація: діти можуть мати тут і кінозал завдяки великому екрану – обладнанню хабу «Острівець добра». І майстер-класи, й уроки творчості…
А творчість надихає.
Директорка бібліотеки Іла Данилюк показала нам невеличку виставку – променисті вишивки бісером від майстрині Катерини Сичової. І плани на наступний майстер-клас розповіла: показала килимок, плетінню буде навчати його авторка. “Так це ж справжній апсайклінг”, – підтримала ідею Інна Мігуля. До речі, резерв на виставки та майстер-класи вельми значний: “Маємо 25 майстринь!” – каже пані Іла.
І радісно приймає ще один доречний дарунок – книги, серед яких видання Адріана Кащенко, і мова – про козацьку історію нашого Запорізького краю. Минулого тижня мали День дарування книжок бібліотекам, багато подій було проведено у Запоріжжі, тож, свято завдяки нам сягнуло й Запорізької області.
Теми та подальші плани співпраці – не тільки творчі. Про потреби своїх підопічних розповідають соціальні працівники Михайло-Лукашівської громади, пані Ольга. Деякі невідкладні проблеми спробуємо вирішити оперативно. А подальші наші стосунки та плани формуємо разом із громадою, як із рідними.