Поїздка до Кам'янського: підтримка наших назламних людей Поїздка до Кам'янського: підтримка наших назламних людей Поїздка до Кам'янського: підтримка наших назламних людей Поїздка до Кам'янського: підтримка наших назламних людей Поїздка до Кам'янського: підтримка наших назламних людей Поїздка до Кам'янського: підтримка наших назламних людей

Минулого тижня волонтерами БФ «Ветерани Чорнобилю» була організована поїздка до Кам’янського. Цей населений пункт потерпає від воєнних дій вже більше року. Є потреба у продуктах, які доставити до місцевості, близької до лінії розмежування, нині непросто. Тому сформували якісні харчові набори продуктів довгого зберігання. Знаємо обставини життя та наслідки руйнації від обстрілів Кам’янського з перших вуст, від людей, які, рятуючи дітей, виїхали із рідного селища та отримували у нашому центрі різні види допомоги.
Поїздка ж до мешканців Кам’янського, які тримаються за рідні домівки, можлива нині лише за допомоги ДСНС та за умови утримання максимальних заходів безпеки.
Та емоцій від зустрічі не стримаєш – вони помітні на кожному фото. Це і сум, і вдячність, і надія на те, що колись наше життя стане нарешті мирним.