Спека і очікування дощу – реалії кожного літа. Спека і очікування дощу – реалії кожного літа. Спека і очікування дощу – реалії кожного літа. Спека і очікування дощу – реалії кожного літа.

Спека і очікування дощу – реалії кожного літа. Та нинішні події зробили ці щорічні проблеми у десятки разів складнішими.
Жителі сел та маленьких міст Запорізької області, розташовані нижче за течією Дніпра, ніж обласний центр, потерпають від зневоднення, яке спричинила руйнація греблі Каховської ГЕС. Порушена система водопостачання величезного регіону. Виправляти природні процеси, від яких страждають люди, доводиться волонтерськими заходами. Тож, благодійний фонд «Ветерани Чорнобилю» організував доставку питної води потерпаючим жителям сіл Кам’янське та Плавні.
Враховуючи небезпечний стан населених пунктів, що перебувають неподалік від воєнних подій, волонтери звернулись по допомогу до надійних партнерів благодійних заходів – співробітників ДСНС, які й долучились до поїздки із максимальним врахуванням нинішніх обставин.
БФ «Ветерани Чорнобилю» вдячний представникам ДСНС за можливість допомогти нашим людям.