У травні волонтери благодійного фонду «Ветерани Чорнобилю» здійснили декілька гуманітарних поїздок по Запорізькій області. Обставини подорожі такі, що волонтери мають бути захищені – маємо для цього бронежилети та каски, надані чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» (@PeopleinNeedUkraine).

Були організовані та відбулися поїздки до міст Оріхова, Гуляйполя, Степногірська, селищ Преображенки та Таврійського. Таким чином, гуманітарну допомогу, сформовану у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» та за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України отримали жителі найбільш потерпаючих від війни районів Запорізької області. Ми маємо можливість підтримати наших громадян, які попри складні обставини залишаються жити у своїх домівках.

Волонтери доставили та передали 185 продуктових наборів, 302 гігієнічних набори та 22 упаковки засобів спеціальної гігієни.

Кількість унікальних бенефіціарів, які отримали допомогу у травні (з урахуванням членів родин отримувачів), склала 1262 особи.

Поїздки відбулись за участі представників ДСНС та громадської організації «Вільні люди» та Християнської місії «Нове життя».

Гуманітарна допомога від благодійників завжди викликає вдячність людей за підтримку у скрутні часи та відчуття деякої захищеності у непростому прифронтовому житті.