Відчуваємо вдячність та підтримку: як приємно отримати грант довіри від Карітас Запоріжжя!

Наш благодійний фонд увійшов у п’ятірку переможців на отримання малих грантів від БФ Карітас Запоріжжя в межах проєкту «Підтримка захисту осіб з інвалідністю на деокупованих територіях» за підтримки UHF (Українського гуманітарного фонду).
В рамках заходу відбулася презентація проєктів-переможців, які отримали гранти та сертифікати, і підписання меморандумів із громадами, де будуть реалізовані проєкти.
Наш благодійний фонд «Ветерани Чорнобилю» презентував безбар’єрний хаб для покращення практичних навичок інформатизації (мешканців Михайло-Лукашівської громади).
“Ми стали учасниками дуже атмосферного заходу в офісі Карітас Запоріжжя, де опинились у колі креативно мислячих людей, які щиро долучаються до роботи, що покращує життя осіб із інвалідністю, підтримує рівень людяності та толерантності у всій нашій спільноті.
Відчула фантастично надихаючі емоції.
Я відчуваю гордість за всіх учасників події, за їх роботу, пишаюсь участю та перемогою нашого проєкту. Ми разом робимо одну справу. І це надихає”, – сказала заступниця директора БФ «Ветерани Чорнобилю» Інна Мігуля, отримуючи привітання як переможець конкурсу грантів.