Відгук сердечний за сердечну допомогу Вже вкотре до України завітав Джон Кахельман Jr, очільник американської протестантської спільноти Церква Христа християнської місії Ukraine Missions. Джон допомагає координувати постачання гуманітарної допомоги в Україну та інші країни.
“Гуманітарна допомога дозволяє українцям побачити нашу любов до них як до людей і відкрити свої серця і розум для слухання спасительної Євангельської звістки”, – повідомляє www.kachelman.com/ukraine/blog/about/. З ініціативи Джона Кахельмана Jr щорічно в прифронтові зони відправлялися вантажі гуманітарної допомоги, зокрема одяг, ліки та медичне обладнання. З лютого 2022 року Церква Христа розширила свою допомогу на інші регіони України.
У Запоріжжі з 2012 року щирі стосунки із благодійником підтримує благодійний фонд «Ветерани Чорнобилю». Завдяки цій роботі сучасне обладнання отримали десятки медичних закладів Запорізької та Херсонської областей. А гуманітарні вантажі, отримані БФ «Ветерани Чорнобилю» весною 2022 року – засоби гігієни, ортопедичні матраси та предмети першої необхідності, стали важливою складовою у забезпеченні біженців, якими опікувався фонд, потребуючих уваги запоріжців.
Тож, щоб побачитися із людиною, яка відразу відгукується на події в Україні, очільники благодійного фонду «Ветерани Чорнобилю» Олександр Коваленко, Інна та Євген Мигуля, вирушили до Києва, щоб зустрітися із Джоном. Неможливо було не відгукнутись на нинішній приїзд давнього друга, щоб нарешті мати можливість безпосереднього щирого спілкування. Джону Кахельману передали національні сувеніри, виконані запорізькими майстрами, розповіли про роботу фонду та обговорили можливості та плани подальшої співпраці.
Ukraine Missions почала працювати в Україні ще в 1994 році, коли Джон вперше поїхав до нашої країни з місіонерською поїздкою, працював він тоді у Донецькій області. Місійні поїздки стали щорічними та були зосереджені на євангелізаційних зусиллях у новій вільній державі Україні, яка виростала з кайданів російського панування, – повідомляє https://www.kachelman.com/ukraine/blog. Згодом Джон побачив потребу їздити до нашої країни двічі на рік, бо розуміння реалій та особисті стосунки робили гуманітарну роботу доречною та прицільною. За майже 30 років співпраці допомога Ukraine Missions складає тисячі контейнерів різноманітних гуманітарних вантажів для українських громад, і ця робота продовжується.