Життя вирує та має бути таким у фотолітописі Життя вирує та має бути таким у фотолітописі Життя вирує та має бути таким у фотолітописі

Микола, йому 65+, завжди любив фотографувати. Мав друзів у цій справі, відвідував виставки. Має фото тих часів, якими й сам пишається.
Та нині фотографування набуло іншого сенсу: це літопис сучасних подій, з яких складається історія. Відеозйомка 2022 року, розмови із волонтерами, біженцями для Київського кризового медіа-центру була перекладена англійською та змонтована у фільми, які розповідали про Україну у вогні повномасштабного вторгнення.
Тож, захоплення стало й потребою. Це репортажна зйомка різноманітних культурних подій у місті – Микола позаштатний кореспондент обласної газети «МИГ». І фіксація подій у волонтерському центрі БФ «Меморі86». Робота нині ведеться в межах проєкту, який реалізується HelpAge Ukraine – Представництво HelpAge International в Україні та Disasters Emergency Committee (DEC). Фотографує Микола так, щоб у кадрах відбивалося життя: рух, емоції – реальність, яка вона є. Захоплення стає творчістю: полює за цікавими моментами, знімає відео, створює Slide show.
Ця робота дає неповторні емоції: під час зйомки вимагає одного – щирості. “Просто будь собою, говори так, ніби камери поруч немає”, – просить людей, яких фотографує.
Цікаво жити попри обставини та вік – та іншого життя у нас немає, любимо те, що маємо. #вікнезавада